Žaliavos ir padengimai

  Skardos padengimo sluoksniai:

  sluoksniai

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Pural™“, „Pural matt™“ ir Hiarc® dengtiems stogo lakštams suteikiama 50 metų techninių savybių garantija ir 20 metų estetinių savybių garantija.

  Purex™“ dengtiems stogo lakštams suteikiama 40 metų techninių savybių garantija ir 15 metų estetinių savybių garantija.

  Poliesteriu ir matiniu poliesteriu padengtiems stogo lakštams suteikiama 30 metų techninių savybių garantija ir 10 metų estetinių savybių garantija.

  Techninės savybės – tai produkto mechaninės savybės; garantuojame, kad produkto lakštai bus mechaniškai nepažeisti nurodytą laikotarpį.

  Estetinių savybių garantija – tai išorinio padengto produkto paviršiaus spalvos garantija; garantuojame, kad produkto spalva išliks nurodytą laikotarpį.

  Padengimas Techninės
  savybės
  Estetinės
  savybės
  „Pural™“, „Pural matt™“ ir Hiarc® padengti stogo lakštai 50 metų 20 metų
  „Pural™“ padengtos lietaus vandens nuvedimo sistemos 20 metų
  „Purex™“ padengti stogo lakštai 40 metų 15 metų
  Poliesteriu ir matiniu poliesteriu padengti stogo lakštai 30 metų 10 metų

   

  Puralas matinis (Pural matt)
  Danga yra specialiai sukurta stogams, tačiau taip pat puikiai tinka lankstiniams ir išorės sienoms. Ji ypatingai atspari įvairioms oro sąlygoms ir neblunka. Matinis paviršius yra įdomus pasirinkimas stogų ir lauko sienų apdailai. Tai poliuretano pagrindo danga, kurios savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą. Storas grunto sluoksnis suteikia puikų atsparumą korozijai. Viršutinis dangos sluoksnis yra storas ir atsparus nusidėvėjimui. Remontinis dažymas pailgina estetinę išvaizdą dešimčiai metų.

  Puralas (Pural arba Pu)
  Danga, geriausiai pritaikyta šlaitinių stogų plokštumoms ir jų papildomiems elementams įrengti. Pasižymi aukštu atsparumu lankstymui, dangos paviršius gerai atlaiko mechaninį sniego
  ir ledo poveikį bei saulės ultravioletinį spinduliavimą. Puikus dangos (dažų) atnaujinimas.

  Polyesteris (Poly)
  Danga atspari atmosferos poveikiui, korozijai, lankstymui, labai geras dangos (dažų) atnaujinimas. Gaminių su šia danga panaudojimo vietos – įvairios (statinio viduje ir išorėje). Dengti
  polyesteriu plieno lakštai tinka naudoti statinio išorės ir vidaus atitvaroms, taip pat maisto pramonės įmonėse, kuriose galimas trumpalaikis atsitiktinis kontaktas su maisto produktais.

  Cinkas (Zn)
  Danga naudojama, kai paviršiui nekeliami aukšti estetiniai ir kokybės reikalavimai. Galimas cinko sluoksnio storis 7-25μm (100-350g/m2).